Urheilu Mehil√§inen tarjoaa topolalaisille turvalliset treenit ja pelitūüćÄ

19.5.2021

Hei kaikki meidän mahtavat pelaajat ja kerholaiset sekä teidän perheenjäsenet, menkäähän rekisteröitymään Urheilu Mehiläisen Urheilunettiin!


Yhteistyökumppanimme Urheilu Mehiläinen tarjoaa jäsenillemme muun muassa ennaltaehkäisevää toimintaa ja tarvittaessa tapaturmapäivystystä. Jotta saamme kaiken irti tästä yhteistyöstä, pyydämme teitä kirjautumaan täysin maksuttomaan Urheilunettiin.


Kun olet kirjautuneena Urheilunettiin ennen käyntiäsi Mehiläisessä, tapahtumat kirjautuvat seuran bonuksiksi ja saat parhaan mahdollisen hoidon loukkaantumisen sattuessa. Bonukset käytetään seuran kaiken toiminnan kehittämiseen.


Rekisteröidy Urheilunettiin:

  1. Mene https://service.mehilainen.fi/urheilunetti/ tai klikkaa linkkiä ig-biossa
  2. Valitse oma seurasi valikosta
  3. T√§yt√§ omat tietosi ‚ÄĚRekister√∂idy‚ÄĚ kohdasta
  4. T√§yt√§ muiden perheenj√§sentesi tiedot ‚ÄĚRekister√∂i perheenj√§sen‚ÄĚ kohdasta.